MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Cigarettkopp 6216031
nr 621 6031
Piero Fornasetti (1913-1988), Italy, 1950s, pipdekor, höjd ca 6, 5 cm, signed, etikett: Gulins,
Cigarettkopp, Piero Fornasetti (1913-1988), Italien, 1950-tal, pipdekor, höjd ca 6, 5 cm, signerad, etikett: Gulins
100
SEK 450
Monday January 25 2010
at 18:40:22
250 kr
200 kr
300 kr
400 kr
- Thema-auction